Varaordfører og gruppeledere

Gå til

Varaordfører

Brynhild Heitmann (KrF) er varaordfører i Lier og gupperleder for KrF.
E-post: Brynhild.Heitmann@polier.no

Gruppeledere

I perioden 2015-2019 har partiene følgende gruppeledere i kommunestyret:

Søren Falch Zapffe (H)
E-post: Soren.Falch.Zapffe@polier.no

Gunnar Nebell (Ap)
E-post: mailto:Gunnar.Nebell@polier.no

Lars Haugen (Frp)
E-post: Lars.Haugen@polier.no

Espen Lahnstein (Sp) 
E-post: Espen.Lahnstein@polier.no

Tove Hofstad (V)
E-post: Tove.Hofstad@polier.no

Brynhild Heitmann (Krf)
E-post: Brynhild.Heitmann@polier.no

Janicke Karin Solheim (MDG)
E-post: Janicke.Karin.Solheim@polier.no

Ninnie E. Bjørnland (SV)
E-post: Ninnie.Bjornland@polier.no

Sist oppdatert: 07. april 2017

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?