Varaordfører og gruppeledere

Gå til

Varaordfører

Espen Lahnstein (SP) er varaordfører i Lier og gupperleder for SP.
E-post: Espen.Lahnstein@polier.no

Gruppeledere

I perioden 2019-2023 har partiene følgende gruppeledere i kommunestyret:

Søren Falch Zapffe (H)
E-post: Soren.Falch.Zapffe@polier.no

Silje Kjellesvik Norheim (AP)
E-post: Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no

Lars Haugen (Frp)
E-post: Lars.Haugen@polier.no

Espen Lahnstein (Sp) 
E-post: Espen.Lahnstein@polier.no

Tove Hofstad (V)
E-post: Tove.Hofstad@polier.no

Morten Egeberg (KrF)
E-post: Morten.Egeberg@polier.no

Janicke Karin Solheim (MDG)
E-post: Janicke.Karin.Solheim@polier.no

Kathy Lie (SV)
E-post: Kathy.Lie@polier.no

Sist oppdatert: 11. november 2019

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

hva forsøkte du å finne?